Корзина
Светильники

Светильники

Дизайнерські оригінальні світильники

 

   Купити світильники, які дивують своїм зовнішнім виглядом, пропонує творча майстерня Crafters. Це не звичайний освітлювальний прилад, а справжній витвір мистецтва, який здатний прикрасити собою будь-який інтер’єр.

   Настільні світильники, купити які ми пропонуємо, виготовлені із натурального та екологічно чистого матеріалу. Це деревина звичних порід, які ростуть у наших широтах (дуб, сосна), а також справжнісінькі екзоти – ротанг, бамбук. Також Crafters представляє вашій увазі і запрошує купить торшер, який наповнить приміщення м’яким та ненав’язливим світлом.

   Лампи-світильники, що їх можна бачити на вітрині нашого магазину, дуже оригінальні. Працівники нашої майстерні сміливо експериментують із формами та кольором, варіантами обробки та оздоблення, текстурою та матеріалом. Це дає дуже гарну гру світла та тіні, робить настільний світильник справжнісінькою родзинкою кімнати. А якщо його укомплектувати унікальною лампочкою у стилі ретро, то результат перевершить усі сподівання.

   Чому слід обрати саме наші вироби? На те є декілька причин:

·  ексклюзивний дизайн і широкий асортимент;

·  використання натуральних, гіпоалергенних та екологічно чистих матеріалів, якісних комплектуючих та фурнітури;

·  абсолютна безпечність виробів під час експлуатації;

·  висока якість продукції, підтверджена сертифікатами;

·  творча майстерня Crafters надає гарантію на усі свої вироби;

·   значна частка ручної роботи;

·  ми працюємо також з індивідуальними замовленнями.

  Ще одна перевага, якою володіє будь-який наш світильник, – ціна. Ми дуже скрупульозно відносимося до нашої роботи, вважаючи, що у ній немає дрібниць. Так само ретельно ми підбираємо матеріали і слідкуємо за тим, щоби українці могли дозволити собі купити нашу продукцію. Кожна людина може придбати торшер недорого, обрати настільну лампу, яка прекрасно впишеться в інтер’єр її дому, будь то класичний дизайн, ар-нуво, арт-деко, модні нині лофт чи рустик.

  Підтримайте українського виробника, який уже добре відомий на ринку своїми незвичайними виробами та винятковою якістю. Поспішіть настільні світильники купити, щоби внести приємне та життєдайне світло у свій дім, зробити дивовижний подарунок небайдужій людині. Ми вкладаємо у наші вироби всі свої вміння, свої знання, натхнення і частинку душі. Ми працюємо, щоб зробити ваше життя приємним та світлим!