Корзина
О нас

О нас

Crafters – интернет магазин дизайнерской мебели

   Crafters – це творча майстерня, яка спеціалізується на виготовленні виробів із натуральної деревини, а також на наданні дизайнерських послуг. У нас підібрана молода команда спеціалістів, що мають досвід, необхідні знання, натхнення та креативність. До кожного проекту ми беремося так, ніби це для нас найперша робота, оскільки прагнемо максимально задовольнити своїх клієнтів.

   У нас представлений широкий асортимент товару, який здатний прикрасити собою будь-яке приміщення. Це:

  • меблі з натурального дерева для жилих будинків, квартир та дач, закладів торгівлі та громадського харчування;
  • товари для освітлення – настільні світильники, торшери та підсвічники з дерева;
  • цікаві речі – інтернет магазин пропонує такі елементи декору, як картини, панно, рамки, годинники, кашпо, підставки;
  • оригінальні весільні аксесуари, купити які хочуть молодята та агентства, що влаштовують свята.

Наші послуги

     Crafters – це не лише успішний виробник продукції із натуральної деревини, оригінальних подарунків та предметів декору. Ми також надаємо послуги, які є затребуваними на ринку та користуються наростаючим попитом. Це:

  • розробка проектів та оформлення інтер’єру для закладів громадського харчування, торгівлі, офісних та житлових приміщень;
  • розробка дизайну меблів;
  • оформлення декорацій для весільних церемоній, торгових вітрин;
  • візуалізація та проектування меблів, інтер’єрів за допомогою 3D технологій.

Чому слід обрати нас?

   Crafters – це компанія, що активно розвивається і з повагою відноситься до своїх клієнтів. Ми пропонуємо по-європейськи якісну, конкурентоздатну продукцію. Її ми виготовляємо на найновішому обладнанні із застосуванням передових технологій. Для виготовлення будь-яких товарів обираємо екологічно чисту, хорошу сировину та матеріали, фурнітуру, що зарекомендувала себе з найкращої сторони. При високих споживчих характеристиках продукція Crafters залишається доступною для українських споживачів.

   Обирайте природнє, обирайте творчу майстерню Crafters! Десятки позитивних відгуків, сотні рекомендацій та тисячі вдячних клієнтів свідчать про те, що ми працюємо недаремно. Упевніться в цьому і ви!